جهت اطلاع از اخذ نمایندگی شرکت ارج می توانید با بخش فروش ما تماس بگیرید

متن سخنان مدیرعامل ارج در انجمن صنایع لوازم خانگی ایران

آقای مهندس محمدرضا حسینی؛ مدیرعامل شرکت ارج نیز طی سخنانی گفت: هر کشور مشکلات و البته قوانینی دارد و صنعتگران نیز ضمن بررسی قوانین، شناخت مشکلات، باید خود را با بسترهای موجود همسو کنند. وی گفت: مشکلات، مانع نیستند، بلکه باید راه هایی برای رفع آن ها پیدا شود و البته تولیدکنندگان باید در انسجام کامل با یکدیگر باشند و شرایط زمینه ای را تعیین کنند.

 

مدیرعامل شرکت ارج ادامه داد: به عنوان مثال مطالعه بودجه 96 نشان می دهد 71 درصد از بودجه از محل مالیات شکل می گیرد و تنها 29 درصد آن از طریق درآمدهای نفتی محقق خواهد شد و بر همین اساس شرکت ها باید بدانند رویه مالیات گیری سختگیرانه ای در پیش است و بر همین اساس باید آمادگی های لازم را داشته باشند.

 

وی تاکید کرد: همچنین صنعتگران از پتانسیل های موجود باید بهره برداری مفید را به نفع کلی کشور و خودشان انجام دهند و ب عنوان مثال، حضور برنددهای متنوع و با کیفت های مختلف ایرانی در بازارهای خارجی، نه تنها ضرورتی ندارد بلکه موجب آثار منفی نیز هست و می توان با استفاده از محبوبیت یک برند در بازارهای خارجی، تحت یک نام به کشورهای خارجی رفت و محصولات مختلف ارائه داد.

دیدگاه خود را ارسال کنید
 
شرکت های مرتبط با ارج
  • بخاری ارج
  • بخاری ارج
  • بخاری ارج
  • کولر آبی ارج
  • کولر آبی ارج

درباره ما

کارخانه ارج در سال 1316 در یک کارگاه کوچک واقع در خیابان سی متری تهران به اتفاق 8 کارگر ساده با هدایت مهندس خلیل ارجمند، استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران، به صنایع غیر دولتی ایران پیوست و با امید و کوشش کارگران و مؤسس آن، گام در راه توسعه صنعت و تولید کشور گذاشت.در کارگاه اولیه کارهای آهنگری، ریخته گری و جوشکاری انجام می­شد و به همین دلیل نیز نام ارج از سه حرف اول سه رشته، شکل گرفت.

ارج در شبکه های اجتکماعی