جهت اطلاع از اخذ نمایندگی شرکت ارج می توانید با بخش فروش ما تماس بگیرید

بررسی قیمت لوازم خانگی در انجمن

نخستین جلسه کمسیون بررسی مسائل صنعت در تاریخ 96/01/28 در محل انجمن صنایع لوازم خانگی ایران برگزار شد. بررسی قیمت لوازم خانگی در انجمن

در این جلسه دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی ایران طی سخنانی گفت: این کمسیون جنبه عمومی و ورود به کلیه مسائل صنعت را دارد و با توجه به عضویت مدیران عامل در این کمسیون، در مقایسه با سایر کمیسیون های تخصصی، قابلیت طرح مسائل به صورت عام در آن وجود دارد. آقای دکتر حبیب اله انصاری ادامه داد: مشارکت اعضا خصوصا در این کمیسیون اثرات مثبتی دارد؛ چرا که رویکرد ما، نتیجه محوری است و تلاش می کنیم با انجام بررسی های کارشناسی در خصوص مسائل مطرح در این کمیسیون، نتیج را به مسئولان و سازمان های متولی انعکاس دهیم.

 

بررسی قیمت لوازم خانگی در انجمن

 

آقای دکتر انصاری در ادامه سخنانش گفت: در سال 1397 لازم است برنامه ریزی های متمرکز و واقع بینانه مبتنی بر شرایط در شرکت ها انجام شود. وی افزود بر همین اساس شایسته است که در کمیسیون بررسی مسائل صنعت نیز اولویت ها تعیین گردند تا مباحث طرح و پیگیری شوند.

 

دبیر کل انجمن در ادامه سخنانش با اشاره به مصاحبه ” رادیو گفتگو ” با ایشان در خصوص اشتغال و تولید و نیز طرح مباحثی با ریاست کل سازمان توسعه تجارت ایران در خصوص افزایش صادرات، گفت: به عنوان نائب رئیس اول شورای همکاری اقتصادی ایران و آفریقا در جلسات مختلف با سفرای آفریقایی، همواره تمایل و آمادگی ایشان را برای گسترش روابط و جذب کالای های ایرانی مشاهده کرده ایم. اما متاسفانه موانعی از قبیل مسائل بانکی و مبادلات ارزی و حمل و نقل، مانع از این توسعه روابط هستند و البته این زیرساخت ها باید توسط دولت ها آماده شوند. بررسی قیمت لوازم خانگی در انجمن

 

آقای دکتر انصاری قاچاق، شهرک های صنعتی، عریض و طویل بودن دستگاه قوانین و مقررات و عدم کارایی قوانین در برخی بخش ها و… را از جمله مهمترین مسائل صنعت دانست و درخواست کرد اعضا انجمن پیشنهادات خود را در خصوص رفع مسائل به انجمن ارائه دهند. وی در ادامه سخنانس با اشاره به تداوم تفکر و اقدامات عمدتا جزیره ای در کشور، گفت: این وضعیت شرایط و ساختار پیچیده ای را در خصوصا صنعت و اقتصاد کشور ایجاد کرده است و انجمن با توجه به ارتباطات منسجم و قوی خود، همواره سعی کرده است براین ساختار اثر گذار باشد.

 

آقای دکتر انصاری ادامه داد شناسایی مسائل و اولویت ها باید در کمیسیون بررسی مسائل صنعت انجام شود تا انجمن در مراحل کارشناسی یا پیگیری، زمینه های لازم از جمله دیدار و گفتگوی صنعتگران با مسئولان را فراهم آورد. بررسی قیمت لوازم خانگی در انجمن

 

سپس آقای مهندس سید سعید رضوانی؛ عضو هیئت مدیره انجمن و مدیرعامل شرکت نیکسان صنعت ساوه طی سخنانی گفت: امروزه محصولات ایرانی با کیفیت تقریبا مشابه محصولات وارداتی با قیمت های به مراتب کمتر فروخته می شوند و دلیل آن، ضعف شرکت های ایرانی در برندسازی است. آقای مهندس رضوانی با تاکید بر ضرورت طرح مسائل از زوایای مختلف، گفت: تکرار این مباحث به ” باز شدن گوش ” های مسئولان از مسائل، نباید باعث کاهش انگیزه ما از گفتن واقعات شود.

دیدگاه خود را ارسال کنید
 
شرکت های مرتبط با ارج
  • بخاری ارج
  • بخاری ارج
  • بخاری ارج
  • کولر آبی ارج
  • کولر آبی ارج

درباره ما

کارخانه ارج در سال 1316 در یک کارگاه کوچک واقع در خیابان سی متری تهران به اتفاق 8 کارگر ساده با هدایت مهندس خلیل ارجمند، استاد دانشکده فنی دانشگاه تهران، به صنایع غیر دولتی ایران پیوست و با امید و کوشش کارگران و مؤسس آن، گام در راه توسعه صنعت و تولید کشور گذاشت.در کارگاه اولیه کارهای آهنگری، ریخته گری و جوشکاری انجام می­شد و به همین دلیل نیز نام ارج از سه حرف اول سه رشته، شکل گرفت.

ارج در شبکه های اجتکماعی